Сезон футбольної Прем’єр-ліги завершився перемогами “Шахтаря” і “Динамо”

В Україні завершився 28-й чемпіонат країни з футболу.

У заключному, 32-му турі Прем’єр-ліги футболісти київського “Динамо” завдяки дублю Віктора Циганкова на 21-й та 70-й хвилинах здобули перемогу на виїзді над “Олександрією” - 2:0, а ФК “Львів” з рахунком 0:3 програв вдома донецькому “Шахтарю”, у складі якого відзначилися Дентінью (65), Тарас Степаненко (78) і Микола Матвієнко (85), повідомляє Укрінформ.

Результати інших матчів туру:

“Арсенал-Київ” - “Карпати” (Львів) - 2:3
голи: Олексвандр Ковпак (4-та хвилина), Артур Авагімян (90+2) - Андрій Нестеров (18), Сергій М’якушко (20, з пенальті), Денис Мірошниченко (45+2);

“Чорноморець” (Одеса) - “Десна” (Чернігів) - 3:0
голи: Володимир Танчик (63), Арні Вільхамссон (72, з пенальі, 86);

“Ворскла” (Полтава) - “Олімпік” (Донецьк) - 2:2
голи: В’ячеслав Шарпар (5), Денис Васін (44, з пенальті) - Максим Дехтярьов (76, 83);

“Маріуполь” - “Зоря” (Луганськ) - 3:1
голи: Олександр Зубков (66), Владислав Вакула (67), Андрій Борячук (90+4) - Олександр Пихальонок (12 - автогол).

Підсумкове турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 83 очки, "Динамо" - 72, "Олександрія" - 49, "Маріуполь" - 43, "Зоря" - 43, "Львів" - 34;
друга шістка - "Ворскла" - 42, "Десна" - 41, "Олімпік" - 34, "Карпати" - 33, "Чорноморець" - 31, "Арсенал-Київ" - 26.

"Шахтар" виграв звання чемпіона України. Київське "Динамо" третій сезон поспіль стало срібним призером. "Олександрія" вперше в історії клубу виграла "бронзу" Прем'єр-ліги.

“Арсенал-Київ”, який у підсумку фінішував останнім у турнірній таблиці, у наступному сезоні поступиться місцем у Прем’єр-лізі переможцю Першої ліги “Дніпру-1”.

У перехідних матчах за право грати у Прем’єр-лізі 4 та 8 червня “Карпати” зустрінуться з третьою командою Першої ліги луцькою “Волинню”, а “Чорноморець” зійдеться з “Колосом” (Ковалівка), який посів друге місце у Першій лізі.