"Челсі" виграв Лігу Європи УЄФА

Футболісти англійського клубу "Челсі" стали переможцями Ліги Європи УЄФА сезону 2018-2019 років, вигравши цей титул вдруге.

У вирішальному матчі, що відбувся на 70-тисячному стадіоні "Олімпійський"  в Баку (Азербайджан), "Челсі" упевнено переміг земляків з лондонського "Арсенала" - 4:1, повідомляє Укрінформ.

Усі м'ячі були забиті після перерви. На початку другого тайму відзначилися Олівьє Жиру (49-та хвилина) і Педро Родрігес (60), Еден Азар (65) з пенальті оформив третій гол "Челсі". Алекс Івобі (69) один м'яч відіграв, але тут же знову забив Азар (72).

"Челсі" вдруге брав участь в Лізі Європи і вдруге грав у фіналі. У сезоні 2012/13 "сині" стали переможцями турніру, вигравши в амстердамському фіналі у португальської "Бенфіки" (2:1).