Людмила Кіченок зачохлила ракетку на старті парного турніру WTA у Страсбурзі

Українська тенісистка Людмила Кіченок зазнала поразки в стартовому матчі парного розряду на турнірі WTA серії International у Страсбурзі (Франція).

У першому колі змагань Людмила Кіченок у парі з Оксаною Калашниковою з Грузії програла четвертим сіяним хорватсько-румунському дуету Дарія Юрак/Ралука Олару з рахунком 4:6, 3:6. Пор це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав 1 годину 19 хвилин. Долю першого сету вирішив один брейк, а в другій партії Кіченок і Калашниковій вдалося відіграти 2 матчбола при рахунку 1:5, виконавши брейк. Юрак і Олару подали на перемогу з другої спроби і оформили путівки у чвертьфінал.

Турнір Internationaux de Strasbourg (WTA International) із призовим фондом 250 тис. доларів триватиме у Страсбурзі до 25 травня.