Футбол: збірна України U-18 програла Іспанії на Кубку Словаччини

Юнацька збірна України з футболу (гравці не старші 2001 року народження) мінімально поступилася іспанським одноліткам на турнірі в Словаччині.

У другому поєдинку міжнародного турніру “Кубок Словаччини” 21 травня збірна України U-18 з футболу програла збірній Іспанії з рахунком 1:2. Про це повідомляє прес-служба Української асоціації футболу.

У середині першого тайму суперник відкрив рахунок, проте через сім хвилин півзахисник Іван Литвиненко відновив статус-кво, реалізувавши пенальті. У другому таймі іспанці змогли забити другий м’яч, який виявився переможним.

У першому матчі команда Олега Кузнецова обіграла Чехію з рахунком 2:0.

Таким чином, після двох турів змагань збірна України має в активі 3 очки і посідає друге місце в турнірный таблиці, яку очолює збірна Іспанії (6). Хорватія і Чехія мають по 1 очку.

Наступний матч українці зіграють 23 травня проти Хорватії (13.00).

24 травня відбудуться поєдинки за 7, 5, 3 і 1 місця.