Збірна Франції залишає елітний дивізіон чемпіонату світу з хокею

У словацьких містах Братислава та Кошице проходить одинадцятий ігровий день 83-го чемпіонату світу з хокею з шайбою.

Збірна Франції програла всі сім матчів на груповій стадії турніру і, посівши останнє місце в групі А, опуститься з елітного дивізіону в другу за рівнем лігу 1А, повідомляє Укрінформ.

У своєму заключному матчі словацької першості французи з рахунком 3:4 (0:0, 3:2, 0:1, 0:1) поступилися в овертаймі команді Великої Британії, яка здобула першу перемогу на цьому чемпіонаті.

У паралельному поєдинку чинний чемпіон світу збірна Швеції завдала поразки команді Латвії - 5:4 (1:0, 1:1, 3:3).

20 травня також зіграють Австрія та Італія (невдаха залишить еліту світового хокею), Канада і Данія.

Турнірне становище:
група А - Фінляндія - 16 очок (після 6-ти ігор), США - 15 (6), Канада - 12 (5), Німеччина - 12 (6), Словаччина - 9 (6), Данія - 5 (5), Велика Британія - 2 (7), Франція - 2 (7);

група В - Росія - 18 очок (після 6-ти ігор), Чехія - 15 (6), Швеція - 15 (6), Швейцарія - 12 (6), Латвія - 6 (6), Норвегія - 6 (6), Австрія - 0 (6), Італія - ​​0 (6).

Груповий етап світової першості пройде до 21 травня, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали - 25 травня.

Матч за 3-е місце і фінал чемпіонату світу намічені на 26 травня.