Збірна України U-18 обіграла Чехію на Кубку Словаччини

М’ячі забили представники «Карпат».

Збірна України U-18 з перемоги стартувала на Кубку Словаччини. У першому матчі команда Олега Кузнецова обіграла Чехію з рахунком 2:0. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

Матч проходив за схемою два тайми по 40 хвилин. На 19-й хвилині відкрив рахунок в грі нападник «Карпат» Максим Гірний. На початку другого тайму з пенальті забив ще один представник львівської команди захисник Артем Данилюк. 2:0 – перемога української збірної.

Наступний матч Україна проведе 21 травня проти Іспанії. Початок матчу о 13:00 за київським часом. Також в групі з українцями грає Хорватія. В іншому квартеті змагатимуться збірні Словаччини, Англії, Мексики і Росії.