Вболівальники "Генка" назвали Малиновського кращим гравцем сезону

Український півзахисник бельгійського футбольного клубу “Генк” Руслан Малиновський названий кращим у команді в сезоні-2018/19.

Руслан Малиновський за підсумками голосування вболівальників, а також за результатами інших досягнень протягом року названий кращим гравцем “Генка” сезону-2018/19 і нагороджений "Золотою бутсою". Про це повідомляє прес-служба ФК “Генк”.

"Срібну бутсу" отримав нападник “Генка” Мбвана Алі Саматта, "Бронзову бутсу" — захисник Себастьєн Деваст.

Як повідомлялося, за тур до фінішу чемпіонату Бельгії з футболу “Генк” став недосяжним для конкурентів. В 9-у турі етапу плей-офф футбольного чемпіонату Бельгії “Генк” зіграв внічию 1:1 з “Андерлехтом” і став недосяжним для головного конкурента – “Брюгге”, який програв “Стандарду” 0:2. Український півзахисник Руслан Малиновський виграв перший титул у своїй кар'єрі, ставши чемпіоном Бельгії у складі “Генка”.

У нинішньому сезоні Малиновський в 51-у матчі за "Генк" забив 16 м'ячів і зробив 16 результативних передач.

Перше місце в чемпіонаті допомогло “Генку” гарантувати собі місце в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА. Таким чином, у наступному сезоні ми можемо побачити дебют 26-річного українського футболіста в головному клубному турнірі Європи.