Україна виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби

Фото
В Алітусі в активі українців три медалі – два «золота» і «бронза».

Чоловіча і жіноча збірні України зі спортивної ходьби на 50 кілометрів стали переможцями Кубка Європи. Про це повідомляє сайт Федерація легкої атлетики України.

У складі чоловічої команди в литовському Алітусі йшли Іван Банзерук, Валерій Літанюк, Сергій Будза і Дмитро Собчук. Найшвидше з них дистанцію подолав Банзерук. Результат 3:48.40 год забезпечив йому шосте місце й олімпійський норматив. Зазначимо, що на минулому Кубку Європи (Подебради, Чехія, 2017) українці також перемогли.

У жінок до перемоги команду привели Валентина Мирончук, Олена Собчук, Христина Юдкіна і Людмила Шелест. При цьому відразу троє з них фінішували у першій вісімці і з особистими рекордами. Мирончук була четвертою (4:15.50 год), Собчук – шостою (4:17.07 год), а Юдкіна – восьмою (4:19.57 год).

Пізніше на дистанції 20 км наша чоловіча команда виборола в Алітусі «бронзу». Склад національної команди сформували Іван Лосєв, Едуард Забуженко, Віктор Шумик та Олег Свистун.