Дівоча збірна України з футболу програла всі матчі на турнірі розвитку УЄФА

В своєму останньому поєдинку на Турнірі розвитку УЄФА у Фінляндії підопічні Сергія Сапронова поступилися в серії пенальті своїм литовським одноліткам.

Після двох поразок від команд Фінляндії (1:2) та Швейцарії (0:1) дівоча збірна України (WU-16) не змогла здобути перемогу і в останньому матчі на Турнірі розвитку УЄФА. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Головний тренер “синьо-жовтих” Сергій Сапронов знову докорінно змінив склад нашої команди, прагнучи підсилити її гру. І після першого тайму, який завершився нульовою нічиєю, на 78-й хвилині українки таки вийшли вперед. Голом відзначилася Інна Глущенко. Однак у компенсований час збірна Литви зрівняла рахунок 1:1. Переможець матчу визначився в серії пенальти. На жаль, 11-метрові краще виконали суперниці.

Поєдинок Україна (WU-16) — Литва (WU-16) закінчився з рахунком 2:4.

Таким чином, на змаганнях у Фінляндії українки посіли останнє місце. Переможець турніру визначиться сьогодні в очному протистоянні збірних Фінляндії та Швейцарії.