Сучасне п'ятиборство: 18 травня стартує Всеукраїнський тур Global Lazer Run City Tour

Сучасне п'ятиборство: 18 травня стартує Всеукраїнський тур Global Lazer Run City Tour

Укрінформ
У Києві 18 травня розпочинається Всеукраїнський тур в рамках проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства UIPM 2019 Global Lazer Run City Tour.

Як розповів Укрінформу президент Федерації сучасного п’ятиборства України (ФСПУ) Ігор Панін, "Лазер-ран" є відносно новим видом сучасного п’ятиборства, який поєднує легкоатлетичний крос та стрільбу з лазерного пістолета.

"Це вид неолімпійської програми, але останнім часом він набуває все більшої популярності. Це цікаво і динамічно. Стрільба ведеться з дистанції 10 метрів по спеціальним мішеням, вона безпечна, немає жодних проблем чи загроз для глядачів. Цей вид є дуже зручним для популяризації сучасного п’ятиборства - вид спорту іде назустріч глядачам та сучасним вимогам", - зазначив Ігор Панін.

Загалом Global Lazer Run City Tour охоплює більше 100 міст у різних країнах світу на всіх континентах. В Україні тур пройде вже втретє. Змагатимуться атлети всіх вікових категорій - від 9 років до 70+.

Міжнародна федерація сучасного п’ятиборства (UIPM) традиційно укладає окремі угоди про проведення змагань у форматі Global Lazer Run City Tour із кожною національною федерацією. Цього року в Україні змагання, крім Києва, відбуватимуться ще у чотирьох містах - Львові, Харкові, Дніпрі та Житомирі. Останніми роками проект набув широкої популярності в Україні і став справжнім святом для прихильників сучасного п’ятиборства та усіх небайдужих до занять фізичною культурою та спортом.

Окрім спортивної складової, проект має потужну соціальну спрямованість - сприяє популяризації сучасного п’ятиборства та залученню молоді до активного та здорового способу життя. За час своєї участі у цьому проекті ФСПУ отримала від UIPM сучасне лазерне обладнання - пістолети та мішені - на понад мільйон гривень. Це обладнання передано у спортивні школи та секції в усіх регіонах країни, де розвивається сучасне п’ятиборство.

Читайте також: Спортивні школи Києва отримали лазерне обладнання від Федерації сучасного п'ятиборства

Цього року змагання вперше відбуватимуться на кінно-спортивній базі "Динамо", яка розташована поблизу масиву Феофанія (вул. Заболотного, 13). Учасників очікує цікава та різноманітна програма. Окрім обов’язкової програми в рамках чемпіонату для професійних спортсменів та категорії OPEN+ для усіх охочих, передбачені конкурси та заохочувальні призи від Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-