Чемпіонат світу з хокею: британці дали бій американцям, швейцарці обіграли норвежців

У словацьких містах Братислава та Кошице проходить шостий ігровий день 83-го чемпіонату світу з хокею з шайбою.

Аутсайдери змагань збірні Великої Британії (група А) та Норвегії (група В) програли свої четверті матчі поспіль, повідомляє Укрінформ.

Британці у першому періоді на рівних грали з титулованою командою США, проте у підсумку поступилися з рахунком 3:6 (1:1, 1:3, 1:2), а норвежці у паралельному матчі зазнали поразки від збірної Швейцарії - 1:4 (0:1, 0:1, 1:2).

15 травня також зіграють Німеччина і Словаччина, Росія та Італія.

Турнірне становище:

група А - Німеччина - 9 очок (після 3-х ігор), США - 8 очок (4), Фінляндія - 7 (3), Канада - 6 (3), Данія - 5 (3), Словаччина - 3 (3), Франція - 1 (3), Велика Британія - 0 (4);

група В - Швейцарія - 12 очок (після 4-х ігор), Росія - 9 (3), Чехія - 6 (3), Латвія - 6 (3), Швеція - 6 (3), Австрія - 0 (2), Італія - ​​0 (3), Норвегія - 0 (4).

Груповий етап світової першості пройде до 21 травня, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали - 25 травня.

Матч за 3-тє місце і фінал чемпіонату світу намічені на 26 травня.

Нагадаємо, чемпіонський титул захищає збірна Швеції.