Футбол: збірна Украіни WU-16 програла і другий матч на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України (WU-16) з футболу програла і другий матч на Турнірі розвитку УЄФА, що проходить у Фінляндії.

Підопічні Сергія Сапронова поступилися дівочій збірній Швейцарії з рахунком 0:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Після поразки від фінської збірної (1:2) в першому матчі турніру головний тренер української команди значною мірою змінив стартовий склад. На матч проти швейцарських суперниць із перших хвилин вийшли відразу шість нових гравців. Однак здобути перемогу це не допомогло. “Синьо-жовті” поступилися з рахунком 0:1. Єдиний м'яч у суперниць на 11-й хвилині забила Джемайлі.

Таким чином, після двох турів Турніру розвитку УЄФА юні українські футболістки не мають в активі жодного очка. Останній поєдинок на цих змаганнях українки проведуть 17 травня проти Литви. Матч розпочнеться о 10.00 за київським часом.