Баскетбол: В’ячеслав Кравцов в Іспанії провів свій найкращий матч сезону

Капітан національної збірної України з баскетболу В’ячеслав Кравцов в Іспанії провів свій найкращий матч сезону.

В’ячеслав Кравцов допоміг “Фуенлабраді” здобути домашню перемогу в матчі 32 туру іспанської ліги АСВ над командою свого співвітчизника В’ячеслава Боброва “Гіпускоа” з рахунком 80:79. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Українець вийшов у старті цього поєдинку і відіграв 28 хвилин, за які набрав 21 очко (7/12 двоочкових, 7/11 штрафних), зробив 6 підбирань (2 у нападі), 3 передачі та 2 блок-шота, а також заробив на собі 7 фолів при 1 персональному зауваженні та 2 втратах (РЕ +26).

Це найкращий матч сезону для В’ячеслава Кравцова.

В’ячеслав Бобров у цій грі також вийшов у старті, відіграв 19 хвилин, за які набрав 2 очка (1/2 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 3 підбирання (2 у нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ 0).