Дівоча збірна України провела перший матч на Турнірі розвитку УЄФА

13 травня у Фіінляндії дівоча збірна України, складена з гравців 2003—2004 років народження, стартувала на Турнірі розвитку УЄФА у Фінляндії.

Дівоча збірна України з футболу (WU-16) з поразки розпочала міні-турнір у Фінляндії, який входить до Програми розвитку УЄФА. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

У стартовому поєдинку на “Еріккіла Арені” біля Гельсінкі українські футболістки зустрічалися з господарками змагань. Перший тайм підопічні Сергія Сапронова провели більш вдало, ніж їхні суперниці, втім друга половина гри залишилася за фінками. На 57-й хвилині півзахисник Енні Хуттунен зрівняла рахунок, а коли вже здавалося, що поєдинок завершиться внічию, вона оформила дубль і принесла Фінляндії перемогу з рахунком 2:1.

В іншому поєдинку 1-го туру Швейцарія здолала Литву з рахунком 3:2.

У наступному матчі турніру українські футболістки зустрінуться з командою Швейцарії. Матч відбудеться 15 травня і розпочнеться о 15.00 за київським часом.