"Ворскла" і "Карпати" розійшлися миром у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Футболісти "Ворскли" у Полтаві зіграли внічию 1:1 із львівськими "Карпатами" в останньому поєдинку 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У "Ворскли" на 18-й хвилині відзначився Павло Ребенок; Роман Дебелко врятував Карпати" від поразки на 88-й хвилині, повідомляє Укрінформ.

"Арсенал-Київ" - "Чорноморець" (Одеса) - 3:3
голи: Сергій Вакуленко (57, з пенальті, 77), Олександр Ковпак (88) - Арні Вільхамссон (10, з пенальті), Дмитро Семенів (62), Руслан Бабенко (90+1, з пенальті).

У наступному турі 18-19 травня зіграють: "Ворскла" - "Арсенал - Київ", "Динамо" - "Маріуполь", "Карпати" - "Десна", "Олімпік" - "Чорноморець", "Олександрія" - "Львів", "Зоря" - "Шахтар".

Турнірне становище:
перша шістка - "Шахтар" - 73 очки, "Динамо" - 62, "Олександрія" - 48, "Маріуполь" - 39, "Зоря" - 39, "Львів" - 30;
друга шістка - "Десна" - 38, "Ворскла" - 35, "Олімпік" - 28, "Карпати" - 26, "Арсенал-Київ" - 25, "Чорноморець" - 22.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола борються за медалі і місця в єврокубках, інші шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.