Голи Зозулі принесли чергову перемогу «Альбасете»

Український нападник забив свій 9 і 10 м’ячі в сезоні.

Український нападник клубу «Альбасете» Роман Зозуля забив два м’ячі в матчі 38-го туру другого іспанського дивізіону (Сегунди) проти «Райо Махадаонди». Про це повідомляє Укрінформ.

Зозуля двічі забив в першому таймі – на 11-й та 30-й хвилинах і довів перевагу «Альбасете» до 3:0. Після перерви «Альбасете» зумів втримати переможний рахунок 3:2.

У цьому сезоні 28-річний українець провів 32 матчі у складі іспанського клубу, в яких забив 10 м’ячів і віддав 3 гольові передачі.

За чотири тури до фінішу «Альбасете» посідає в турнірній таблиці Сегунди 3-е місце, набравши 68 очок. Відставання від лідера – «Осасуни» складає 9 очок.