Яремчук і Пластун допомогли “Генту” перемогти “Стандард” у чемпіонаті Бельгії

У восьмому турі вирішальної частини чемпіонату Бельгії “Гент”, за який виступають футболістів збірної України Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, переміг “Стандард”.

Футболісти бельгійського клубу “Гент” на виїзді обіграли “Стандард” із рахунком 3:2. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Український форвард Роман Яремчук з'явився у стартовому складі “Гента” та відіграв до 85-ї хвилини, захисник Ігор Пластун вийшов на поле на 31-й хвилині, замінивши травмованого партнера, а Роман Безус усю зустріч провів на лаві для запасних.

Вирішальний м'яч був забитий у ворота “Стандарда” на 90+5-й хвилині поєдинку. Таким чином, команда українців здобула свою першу перемогу в чемпіонській частині сезону.

Наразі “Гент” має 29 очок і посідає останню, шосту сходинку в турнірній таблиці футбольного чемпіонату Бельгії.

Роман Яремчук у нинішньому сезоні провів у складі свого бельгійського клубу 44 матчі, в яких забив 12 м’ячів та зробив 2 результативні передачі. На рахунку Ігоря Пластуна в сезоні-2018/19 25 матчів та 2 результативні передачи.