«Порту» виграв Юнацьку лігу УЄФА

У фіналі португальці обіграли «Челсі» 3:1.

У фінальному поєдинку Юнацької ліги УЄФА U-19, який проходив в Ньоні, «Порту» обіграв «Челсі» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Португальці відкрили рахунок на 18-й хвилині матчу після влучного удару Фабіо Вієйри. На початку другого тайму «Челсі» відігрався – відзначився  Дайшон Ред. Однак, далі Діого Кейруш і Афонсо Соуза принесли перемогу «Порту» - 3:1.

Це шостий розіграш Юнацької ліги УЄФА. Раніше трофей вигравали «Барселона» (2013/14, 2017/18), «Челсі» (2014/15, 2015/16) і «Зальцбург» (2016/17).

Нагадаємо, що юнацька команда «Динамо» зупинилася в Юнацькій лізі УЄФА на стадії 1/8 фіналу турніру, програвши «Гоффенгайму» в серії пенальті. «Шахтар» не зміг вийти з групи, посівши останнє місце.