Стаховський достроково завершив виступ на турнірі ATP в Угорщині

Перша "ракетка" України Сергій Стаховський зачохлив ракетку на турнірі Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) у Будапешті (Угорщина) із призовим фондом €482,06 тис.

У матчі першого кола Стаховський (115-та "ракетка" світу) з рахунком 5:7, 4:6 поступився посіяному під 8-м номером представнику Молдови Раду Алботу (№44 рейтингу ATP), повідомляє Укрінформ.

Зустріч тривала 1 годину 41 хвилину. Рахунок в очних поєдинках суперників став 2:0 на користь молдовського тенісиста.

За вихід до чвертьфіналу змагань Албот зійдеться із сербом Філіпом Країновичем (№105), який у трьох сетах завдав поразки італійцю Андреасу Сеппі (№62) - 6:2, 6:7 (3:7), 7:5.

Нагадаємо, Стаховський у фіналі кваліфікації поступився сербу Міомиру Кецмановичу (4:6, 4:6), проте потрапив до основної сітки в Будапешті як "лакі-лузер" - через відмову виступати француза Адріано Маннаріно.

Відзначимо, що торік турнір у столиці Угорщини виграв італієць Марко Чеккінато, який цього разу посіяний під 3-м номером.