Гандболістки “Галичанки” запросили вболівальників на фінальні матчі Суперліги

Гандбольний клуб “Галичанка” запрошує безкоштовно відвідати фінальні матчі команди у Львові в рамках чемпіонату України в першій трійці команд (група А).

Вже цього тижня львівська “Галичанка” офіційно отримає чемпіонський титул у гандбольній Суперлізі й запрошує львів’ян відвідати фінальні матчі чемпіонату України, які розпочнуться 24 квітня. Про це повідомляє прес-служба ГК “Галичанка”.

“Станьте свідками найяскравішого спортивного свята, адже львівська “Галичанка” вп’яте поспіль здобуде чемпіонський титул у Суперлізі”, - йдеться в повідомленні.

Розклад матчів фінального туру жіночої Суперліги-2018/19:
24 квітня. 20:00. “Галичанка” (Львів) – “Реал” (Миколаїв)
25 квітня. 11:00. “Реал” (Миколаїв) – “Карпати” (Ужгород)
26 квітня. 17:00. “Галичанка” (Львів) – “Карпати” (Ужгород)

16 квітня "Галичанка" достроково стала чемпіоном України, а в останньому турі “Карпати” і “Реал” визначать, кому ж з них дістанеться “срібло”. Команда, яка в групі “А” програє бій за “срібло”, проведе серію ігор до двох перемог по системі “плей-офф” із херсонською “Дніпрянкою” (переможцем групи “В”) – для визначення бронзового призера чемпіонату України.

Турнірна таблиця в групі ”А”: “Галичанка” (Львів) - 43 очки, “Карпати” (Ужгород) - 32, “Реал” (Миколаїв) - 29.