“Гент” з Яремчуком і Безусом перервав свою програшну серію в чемпіонаті Бельгії

У 5-му турі фінальної частини чемпіонату Бельгії з футболу “Гент”, за який виступають троє українських футболісти, на виїзді зіграв 0:0 з “Андерлехтом”.

Український форвард “Гента” Роман Яремчук вийшов у стартовому складі гостей та відіграв до 90+2-ї хвилини, півзахисник Роман Безус з’явився на полі на 61-й хвилині, а захисник Ігор Пластун увесь поєдинок провів на лаві для запасних. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок “Андерлехт” - “Гент” закінчився нульовою нічиєю, яка не задовольнила жодну з команд. Наразі “Гент” має в своєму активі 26 очок і посідає останню сходинку в чемпіонській шістці.

Роман Яремчук у сезоні-2018/19 провів у складі “Гента” 41 матч, забив 12 м’ячів та зробив 3 результативні передачі. Роман Безус зіграв у сезоні-2018/19 у складі “Сент-Трюйдена” та “Гента” у 31 поєдинку, відзначився 5 забитими м’ячами та 3 результативними передачами.