Українські боксери вибороли 6 нагород на міжнародному турнірі в Тбілісі

20 квітня в Тбілісі (Грузія) пройшли фінальні поєдинки 3-го Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе.

За результатами змагань боксери збірної України здобули 6 нагород, серед яких 4 золоті. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Нагороди 3-го Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе у складі національної збірної України вибороли:
“золото” - Микола Буценко (56 кг), Євгеній Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Віктор Вихрист (+91 кг);
“срібло” - Назар Куротчин (49 кг);
“бронза” - Юрій Шестак (60 кг).

Кращим боксером змагань було визнано лідера збірної України у вазі до 75 кг Олександра Хижняка.

Окрім того, 6 здобутих нагород вивели збірну України на друге місце у загальному медальному заліку. Попереду опинилася лише господарка змагань збірна Грузії, а третє місце посіли росіяни.

Всього у нинішньому розіграші змагань взяли участь понад 100 боксерів із Грузії, Вірменії, Росії, Білорусі, Чехії та Азербайджану.