Українка Лопатецька вийшла в фінал турніру ITF W25 в Італії

15-річна харків'янка Дар'я Лопатецька здобула право виступити у фіналі турніру Innisbrook Open - ITF World Tennis Tour в італійському місті Санта Маргеріта ді Пула.

У півфіналі Дар'я обіграла шосту сіяну Кімберлі Ціммерманн (Бельгія) - 6:4, 1:6, 6:4, повідомляє BTU.

У фінальному матчі Дарина зустрінеться з другою сіяною голландкою Аранчею Рус, яка перемогла третю "ракетку" турніру Катінку фон Дайхманн з Ліхтенштейну.

Зазначимо, що для українки це буде вже четвертий фінал нинішнього року. У січні Лопатецька виграла два поспіль 25-тисячника у Гонконзі, а в березні стала чемпіонкою аналогічного турніру в Нісітамі (Японія).