Самбо: українці вибороли 29 нагород на чемпіонаті Європи серед молоді

Самбо: українці вибороли 29 нагород на чемпіонаті Європи серед молоді

Укрінформ
Українці вибороли 29 нагород на чемпіонаті Європи з самбо серед молоді, який проходив у Лімассолі (Кіпр).

У третій, завершальний, день змагань чемпіонату Європи серед молоді (до 18 і до 20 років) українці вибороли 8 нагород - 2 золоті, 3 срібні і 3 бронзові. Про це повідомляє прес-служба Федерації самбо України.

Титул найсильніших отримали Наталія Чистякова і Марія Меркулова. Наталія Чистякова достроково здобула "золоту" перемогу.

Призерами 3-го дня змагань серед українців стали: Софія БОРДИНСЬКИХ (до 48 кг), Вікторія ПОПОВИЧ (60), Наталія ЧИСТЯКОВА, Сергій НЕБОТОВ (70), Анастасія БЕЗАТОСНА (52), Мар'яна МИХАЙЛОВА (64), Марія МЕРКУЛОВА (80), Євген ВЕГЕРА (100).

Читайте також: Спортсменка з Чернігівщини перемогла на чемпіонаті Європи з самбо

У перший день змагань на молодіжному чемпіонаті Європи українці здобули 10 медалей - 1 золоту, 2 срібні і 7 бронзових. Чемпіонський титул виборов Віталій Терентьєв, який представляє Миколаївську область. 

У другий день чемпіонату Європи в Лімассолі українці поповнили медальну колекцію 11 нагородами. Із них - 3 "золота", які здобули Ярослав Давидчук, Роман Труш і Владислава Нецвіт. 

Таким чином, українська команда везе додому 29 медалей: 6 золотих, 8 срібних і 15 бронзових. Це - другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць.

У командній першості українські спортсмени стали 3-ми серед дівчат, 2-ми серед юніорок і 3-ми серед юніорів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-