"Арсенал-Київ" обіграв "Ворсклу" у матчі чемпіонату України з футболу

Футбольний клуб "Арсенал-Київ" з рахунком 1:0 здобув перемогу над полтавською "Ворсклою" у поєдинку 24-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Владислав Калітвінцев на 58-й хвилині забив вирішальний м'яч на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, повідомляє Укрінформ.

"Ворскла" догравала зустріч удесятьох. На 82-й хвилині червону картку отримав Вадим Сапай.

Завершить 24-й тур недільний матч між одеським "Чорноморцем" та донецьким "Олімпіком".

"Десна" (Чернігів) - "Карпати" (Львів) - 2:1
голи: Єгор Картушов (8), Денис Фаворов (72, з пенальті) - Мар'ян Швед (19).

Турнірне становище:
перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 24-х ігор), "Динамо" - 56 (24), "Олександрія" - 44 (24), "Маріуполь" - 33 (24), "Зоря" - 32 (24), "Львів" - 30 (24);
друга шістка - "Десна" - 34 (24), "Ворскла" - 29 (24), "Карпати" - 24 (24), "Олімпік" - 20 (23), "Арсенал-Київ" - 18 (24), "Чорноморець" - 16 (23).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.