Футбол: збірна України U17 у меншості поступилася грекам у відборі Євро-2019

Юнацька збірна України U17 (вік гравців до 17-ти років) поступилася 28 березня ровесникам з Греції (0:1) у другому турі еліт-рапунду кваліфікації на Євро-2019.

М'яч у ворота нашої команди на стадіоні "Коловре" швейцарського міств Ньйон на забив Христос Цоліс (57-ма хвилина), повідомляє Укрінформ.

На 42-й хвилині у складі української збірної був вилучений з поля Володимир Бражко.

Нагадаємо, в першому матчі відбору підопічні Володимира Єзерського упевнено обіграли Косово - 2:0.

Тепер доля путівки у фінальну частину чемпіонату Європи для українців вирішиться в останньому турі у поєдинку з Іспанією, який розпочнеться 31 березня о 15.00.

Нагадаємо, безпосередньо путівку в фінал Євро-2019 отримають перші команди груп, а також 7 з восьми збірних, що посядуть другі місця.