Підручний увійшов до топ-20 мас-старту в останній гонці біатлонного сезону

Дев'ятий етап Кубка світу з біатлону у Голменколені (Осло, Норвегія) завершився чоловічою гонкою з масовим стартом, яка стала заключним стартом міжнародного сезону 2018/19.

15-кілометрову дистанцію виграв норвежець Йоганнес Бьо, який з ідеальною стрільбою на чотирьох вогневих рубежах першим прийшов на фініш за 34 хвилин 48,6 секунди, повідомляє Укрінформ.

Друге місце посів німець Арнд Пайффер (37,5 секунди відставання), третя позиція в іншого представника Німеччини Бенедикта Долля (1 хвилина відставання), у пасиві якого два штрафних кола.

Єдиний представник України чемпіон світу Дмитро Підручний з одним промахам закінчив гонку 17-м серед 30 учасників (відставання 2 хвилини 26,8 секунди).

Великий кришталевий глобус завоював переможець загального заліку Кубка світу Йоганнес Бьо (1230 очок). Норвежець встановив новий рекорд, вигравши упродовж сезону 16 гонок.

Дмитро Підручний (425) у підсумковому протоколі Кубка світу розташувався на 18-й позиції. В активі українського біатлоніста у нинішньому сезоні "золото" чемпіонату світу в гонці переслідування.

На фото: Дмитро Підручний.