Збірна України U-19 програла Італії у відборі на Євро-2019

В активі українських футболістів лише одне очко після двох матчів.

Юнацька збірна України U-19 провела другий матч в еліт-раунді кваліфікації на чемпіонат Європи. Команди Сергія Нагорняка програла господарям турніру збірній Італії - 1:3. Про це повідомляє Sport Arena.

Українці відкрили рахунок в матчі на 37-й хвилині. Другий гол на турнірі забив Георгій Цитаїшвілі. Але, як і в попередньому матчі проти Сербії, українські футболісти не зуміли втримати переможний рахунок. Італія ще до перерви забила двічі. Голами відзначилися Мора і Ріккарді. В другому таймі італійці забили третій м’яч - відзначився Беттеллі.

У другому матчі групи Бельгія перемогла Сербію 2:0. Таким чином, збірна України набрала одне очко після двох матчів і посідає в групі третє місце.

Наступний матч збірна України U-19 зіграє проти команди Бельгії 26 березня. Відзначимо, що путівку на Євро-2019, який відбудеться у Вірменії з 14 по 27 липня, отримає тільки переможець групи.