Молчанов зазнав поразки у парному виступі на старті турніру ATP в Ліллі

Український тенісист Денис Молчанов у парі з Ігорем Зеленаєм зі Словаччини не зумів подолати стартовий бар'єр турніру ATP Challenger Tour, який проходить в Ліллі (Франція).

Українсько-словацька пара, посіяна під першим номером, на старті турніру програла дуету Давид Пел (Нідерланди)/Раміз Жюно (Австралія) з рахунком 6:7 (5), 4:6. Про це повідомляє БТУ.

Тенісистам не вдалося зробити брейк в першій партії (Молчанов і Зеленай відіграли сетбол в 12-му геймі), а на тай-брейку Ігор і Денис оформили два міні-брейки проти трьох у суперників. Пел і Жюно виконали брейк на початку другого сету і довели матч до перемоги.

Як повідомляв Укрінформ, свої стартові матчі в Ліллі також програв і Сергій Стаховський. У першому колі турніру ATP Challenger Tour у Ліллі Сергій Стаховський у парі з австралійцем Меттом Рідом програв американському дуету Роберт Гелловей/Натаніель Ламмонс, а після цього програв в одиночній серії Аслану Карацеву з Росії.