Футбол: юнацькі збірні України і Сербії обмінялися голами на старті еліт-раунду Євро-2019

Футболісти юнацької збірної України (гравці до 19-ти років) з нічийним рахунком 2:2 зіграли в середу з командою Сербії у стартовому матчі 7-ї відбіркової групи елітного раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2019.

У складі "синьо-жовтих" відзначилися капітан команди Георгій Цітаїшвілі з київського "Динамо" (23-тя хвилина) та форвард ФК "Маріуполь" Данило Сікан (36), у балканців дубль оформив Душан Влахович, (45, 77, з пенальті). На 74-й хвилині серби залишилися у меншості після вилучення Крістіяна Белича, повідомляє Укрінформ.

Гра відбулася на стадіоні "Комунале" в італійському місті Кальдьєро.

В іншому поєдинку квартету зійдуться юнацькі збірні Італії та Бельгії, з якими українці зіграють 23 і 26 березня відповідно.

Переможці семи відбіркових груп вийдуть у фінальний турнір Євро-2019, який пройде з 14 по 27 липня у Вірменії.