"Олімпік" програв "Динамо" у чемпіонаті України з футболу

Футболісти донецького "Олімпіка" з рахунком 1:2 поступилися київському "Динамо" у 22-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр- ліги.

Авторами голів на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського стали Олексій Гай (27-ма хвилина, з пенальті) - у складі номінальних господарів; Віктор Циганков (13-та хвилина, з пенальті), Назарій Русин (39) - у "біло-синіх", повідомляє Укрінформ.

Програму 22-го туру у понеділок, 18 березня, підсумує матч між ФК "Арсенал-Київ" та полтавською "Ворсклою" (гру о 17.00 покаже телеканал "Футбол 1").

"Карпати" (Львів) - ФК "Маріуполь" - 1:1
голи: Крістіан Понде (32) - Олександр Зубков (9).

Турнірне становище: "Шахтар" - 57 очок, "Динамо" - 50, "Олександрія" - 41, "Зоря" - 32, "Маріуполь" - 30, "Львів" - 30, "Ворскла" - 28, "Десна" - 28, "Карпати" - 21, "Олімпік" - 20, "Чорноморець" - 16, "Арсенал-Київ" - 11.