Біатлон: німець Пайффер виграв індивідуальну гонку на чемпіонаті світу, українець Труш - 59-й

В Естерсунді (Швеція) на чемпіонаті світу-2019 з біатлону завершилася чоловіча 20-кілометрова індивідуальна гонка з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу вдалося здобути Арнду Пайфферу з Німеччини, який подолав дистанцію за 52 хвилини 42,4 секунди (0 промахів), повідомляє Укрінформ.

Другим на фініші був Володимир Ілієв з Болгарії (відставання 1 хвилина 08,7 секунди; 1 промах), який у суперечці за "срібло" на 0,4 секунди випередив рідного брата лідера загального заліку Кубка світу Йоганнеса Бьо - Тар'єя Бьо.

Кращим серед українців став Віталій Труш (2 промахи), який у підсумку посів 59-те місце. Руслан Ткаленко (6) фінішував 65-м, Сергій Семенов (6) - 69-м, Артем Тищенко (7) - 83-м.

Чемпіонат світу з біатлону завершиться 17 березня.

На фото: Арнд Пайффер.