Ліга Європи: «Арсенал» сенсаційно програв «Ренну»

«Севілья» не змогла обіграти празьку «Славію».

Сьогодні грають перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Лондонський «Арсенал» програв на виїзді французькому «Ренну» 1:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Один з фаворитів турніру – лондонський «Арсенал» програв на виїзді французькому «Ренну» 1:3.  В першому таймі команди обмінялися голами. Івобі вже на 4-й хвилині вивів «канонірів» вперед, а Буріго рахунок зрівняв. До того ж, «Арсенал» залишився вдесятьох після вилучення Сократіса.

Після перерви захисник гостей Монреаль забив м’яч у власні ворота. А Сарр збільшив перевагу господарів. У підсумку, «Ренн» переміг 3:1.

На цей час зіграні ще кілька перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи. «Севілья» зіграла внічию з празькою «Славією» 2:2. Внічию 0:0 завершився матч «Айнтрахт» - «Інтер». «Динамо» (Загреб) обіграло «Бенфіку» 1:0. «Зеніт» поступився вдома «Вільярреалу» 1:3.

Київське «Динамо» перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Челсі» розпочне в 22:00. Поєдинок зіграють в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж».

Матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи зіграють 14 березня.