"Порту" обіграв “Рому” і вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти португальського “Порту” на своєму полі у додатковий час здобули перемогу з рахунком 3:1 над італійською “Ромою” в матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і вийшли до наступної стадії турніру. Перша гра, яка пройшла в Римі, завершилася на користь "Роми" - 2:1.

На “Драгау” в Порту у складі переможців забитими м'ячами відзначилися Тікінью Соареш (26-та хвилина), Мусса Марега (52) та Алекс Ніколау Теллес (117, з пенальті), автором голу у “Роми” став Даніеле Де Россі ( 37, з пенальті), повідомляє Укрінформ.

"Порту" не міг подолати стадію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з сезону 2014/15, коли обіграв по сумі двох зустрічей швейцарський "Базель" (1:1, 4:0). "Рома" дійшла до півфіналу в попередньому розіграші турніру, де поступилася англійському "Ліверпулю" (2:5, 4:2).

Суперник "Порту" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів визначиться в результаті жеребкування, яке відбудеться 15 березня в швейцарському Ньйоні.