АПЛ: «Тоттенгем» утримав нічию з «Арсеналом»

В дербі Північного Лондона переможця не виявили.

В центральному матчі 29-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Тоттенгем» зіграв на своєму полі внічию 1:1 з «Арсеналом». Про це повідомляє Укрінформ.

На стадіоні «Вемблі» відбулося одне з найпринциповіших протистоянь англійського футболу – дербі Північного Лондона, яке традиційно розігрують «Тоттенгем» та «Арсенал». Перший тайм матчу виграли гості – за «Арсенал» забив Ремзі.

Після перерви «Тоттенгем» відігрався. На 74-й хвилині Кейн реалізував пенальті. А на 90-й хвилині поєдинку воротар господарів Льоріс парирував одинадцятиметровий нападника «Арсенала» Обамеянга. У підсумку, нічия 1:1.

Після цієї нічиї суперники залишились на своїх місцях в турнірній таблиці АПЛ. «Тоттенгем» посідає третій рядок (61 очко), «Арсенал» йде четвертим (57).

В 29-у турі претендент на чемпіонство – «Манчестер Сіті» зіграє сьогодні на виїзді проти «Борнмута». Конкурент «Ман Сіті» - «Ліверпуль» завтра гратиме дербі проти «Евертона».