Французький тенісист Монфіс вийшов у півфінал турніру ATP в Дубаї

Французький тенісист Гаель Монфіс зіграє в півфіналі турніру ATP Tour 500 у Дубаї (ОАЕ).

У чвертьфіналі Гаель Монфіс обіграв Річардаса Беранкіса з Литви з рахунком 6:1, 6:7 (3), 6:2. Про це повідомляє БТУ.

32-річний чемпіон Роттердама Гаель Монфіс (АТР 23) продовжив свою успішну серію до 8 перемог поспіль. По ходу вирішального сету Монфіс за рахунку 1:2 виграв п'ять наступних геймів.

Наступний суперник француза визначиться в матчі Хуберт Гуркач (Польща) - Стефанос Ціціпас (Греція).

Турнір Dubai Duty Free Tennis Championship - ATP Tour 500 із призовим фондом 2 млн 429 тис. 150 доларів триватиме в дубаї до 3 березня.