"Маріуполь" переміг "Олімпік" у чемпіонаті України з футболу

Футболісти "Маріуполя" здолали вдома донецький" Олімпік" у матчі 19-го туру чемпіонату України серед клубів Премʼєр-ліги, який поновився 23 лютого після зимової перерви.

На домашньому стадіоні імені Володимира Бойка маріупольці виграли з рахунком 2:1, повідомляє Укрінформ.

ФК "Маріуполь" - ФК "Олімпік" - 2:1 / Фото: Станіслав Іванов, Укрінформ

У цій зустрічі арбітр Денис Шурман з Київщини призначив два пенальті у ворота гостей, які реалізували Олександр Піхальонок (на 45+4 хвилині) та Андрій Борячук (на 48-й). У складі "Олімпіка" на 26-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Пасіч, повідомляє Укрінформ.

Другий суботній матч пройде у Львові. Футболісти клубу "Львів" на арені "Україна" зустрінуться з одеським "Чорноморцем" (початок о 17.00, покаже "Футбол 2".

У неділю, 24 лютого столичний "Арсенал" на стадіоні імені Валерія Лобановського екзаменуватиме чернігівську "Десну" (14,00, "Футбол 1"), а полтавська "Ворскла" на арені імені Олексія Бутовського - львівські "Карпати" (17.00, "Футбол 1").

Завершиться 19-й тур двома поєдинками за участю лідерів у понеділок, 25 лютого. Київське "Динамо" приймає луганську "Зорю" (18.30. "2+2"), а донецький "Шахтар" зустрінеться у Харкові з "Олександрією" (19,00, "Футбол 1").

Становище команд: "Шахтар" - 45 очок (після 18-ти ігор), "Динамо" - 38 (18), "Олександрія" - 36 (18), "Зоря" - 28 (18), "Ворскла" - 27 (18), "Маріуполь" - 27 (19), "Десна" - 24 (18), "Львів" - 23 (18), "Олімпік" - 19 (19), "Карпати" - 17 (18), "Чорноморець" - 12 (18), "Арсенал-Київ" - 8 (18).