"Шахтар" поступився "Айнтрахту" в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА

Футболісти донецького "Шахтаря" програли 21 лютого у Німеччині "Айнтрахту" (1:4) матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи (перша гра - 2:2).

М'ячі на "Коммерцбанк-Арені" у Франкфурті-на-Майні забили: Жуніор Мораес (64-та хвилина) - у донеччан; Лука Йович (23-тя хвилина), Себастьєн Алле (27, з пенальті і 80) та Анте Ребич (88) - у господарів, повідомляє Укрінформ.

Зустріч обслуговувала іспанська бригада арбітрів на чолі з Антоніо Матеу Лаосом.

О 22.00 на на НСК "Олімпійський" свою повторну гру 1/16 фіналу ЛЄ проти грецького "Олімпіакоса" проведуть київські динамівці. Тиждень тому суперники у Піреї  зіграли внічию 2:2.

Результати поєдинків у відповідь Ліги Європи, що завершилися на цю годину:

"Арсенал" (Англія) - БАТЕ (Білорусь) - 3:0 (перша гра - 0:1)

"Динамо" (Хорватія) - "Вікторія" (Чехія) - 3:0 (1:2)

"Наполі" (Італія) - "Цюрих" (Швейцарія) - 2:0 (3:1)

"Зальцбург" (Австрія) - "Брюгге" (Бельгія) - 4:0 (1:2)

"Валенсія" (Іспанія) - "Селтік" (Шотландія) - 1:0 (2:0)

"Вільярреал" (Іспанія) - "Спортинг" (Португалія) - 1:1 (1:0)

"Зеніт" (Росія) - "Фенербахче" (Туреччина) - 3:1 (0:1).

20 лютого пройшла гра у відповідь "Севілья" (Іспанія) - "Лаціо" (Італія) - 2:0 (3:0).