Бокс: сьогодні Хижняк виступить у фіналі турніру

Бокс: сьогодні Хижняк виступить у фіналі турніру "Странджа-2019"

18 лютого у Болгарії пройшли півфінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру класу "А" "Странджа-2019".

За їх результатами боксери національної збірної України здобули три бронзові нагороди та одну перемогу, яка гарантувала команді місце у фіналах змагань. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Переможцем півфіналу у вазі до 75 кг став лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк. Сьогодні, 19 лютого, український боксер проведе свій чемпіонський поєдинок проти Серхата Гулера з Туреччини. Бій відбудеться у п’ятнадцятій парі денної програми змагань.

Володарями бронзових медалей у складі збірної України стали: Дмитро Замотаєв (вагова категорія 52 кг), Євген Барабанов (69 кг), Сергій Горсков (91 кг).