Молчанов успішно стартував у парній сітці турніру ATP в Марселі

Український тенісист Денис Молчанов успішно стартував у парній сітці на турнірі ATP Tour 250 у Марселі (Франція).

У першому колі змагань Open 13 Provence із призовим фондом 645 имс. 485 євро Денис Молчанов у парі з Ігорем Зеленаєм зі Словаччини здобув перемогу над дуетом Херард Гранольєрс (Іспанія)/Бенуа Пер (Франція) з рахунком 6:4, 7:6 (5). Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав 1 годину 20 хвилин. У першому сеті українсько-словацька пара виконала один брейк, а в другій партії не змогла завершити матч на своїй подачі при рахунку 5:4. На тай-брейку суперники відіграли 11 очок без міні-брейків. Молчанов і Зеленай на матчбол взяли розіграш на подачі іспансько-французької пари і заробили путівки до чвертьфіналу.

Хардовий турнір у залі Open 13 Provence - ATP Tour 250 триватиме в Марселі до 24 лютого.