Теніс: Світоліна, Цуренко і Ястремська дізналися ​​суперниць на турнірі в Дубаї

У суботу відбулося жеребкування основної сітки турніру WTA Premier 5 із призовим фондом 2 млн 828 тис дол Dubai Duty Free Championsips в Дубаї (ОАЕ).

Харків'янка Еліна Світоліна посіяна на турнірі під 6-м номером і вступить у боротьбу з другого кола. Її перша опонентка визначиться у поєдинку між Онс Жабур з Тунісу та Днной Донною Векич з Хорватії. Світоліна є чинною чемпіонкою змагань, повідомляє Укрінформ.

Киянка Леся Цуренко на старті поміряється силами з казахстанською тенісисткою Юлією Путинцевою.

Одеситка Даяна Ястремська зустрінеться з іспанкою Гарбінє Мугурусою, посіяною під 12-м номером. Це буде третя зустріч між суперницями за останні чотири місяці. Дві попередні виграла українка.

Додамо, що сьогодні компанію нашим провідним тенісисткам на цьому турнірі мала шанс скласти уродженка Нової Каховки Ангеліна Калініна. Однак у фіналі кваліфікації вона за 1 годину 57 хвилин поступилася Бернарді Пері із США - 6:4, 3:6, 2:6.

На фото: Еліна Світоліна.