Норвежець Крістіансен виграв спринт на етапі Кубка світу з біатлону в США

Норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен у п'ятницю, 15 лютого, здобув "золото" у спринтерській гонці на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк-Сіті (США).

Крістіансен подолав дистанцію 10 км із двома вогневими рубежами без штрафних кіл за 23 хвилини 29,7 секунди, повідомляє Укрінформ.

Слідом за Крістіансеном у підсумковому протоколі розташувалися француз Сімон Дестьйо (1,3 секунди відставання; 1 промах) та німець Роман Реєс (+22,4; 1).

Кращим серед українців став Дмитро Підручний, який з 4 штрафними колами фінішував 33-м. Артем Тищенко (2 промахи) посів 54-те місце, Тарас Лесюк (4) - 78-ме серед 86-ти учасників.

На суботу заплановано гонки переслідування, а в неділю пройдуть одиночна змішана і класична змішана естафети.