Баскетбол: Лень набрав 11 очок в переможному матчі

Баскетбол: Лень набрав 11 очок в переможному матчі "Атланти" проти "Лейкерс"

Український центровий американського баскетбольного клубу "Атланта Гокс" Олексій Лень взяв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Лос-Анджелес Лейкерс".

Поєдинок "Лос-Анджелес Лейкерс" – "Атланта Гокс" закінчився з рахунком 113:117, а Олексій Лень відіграв у ньому 12 хвилин 23 секунди. Про це повідомляє Champion.com.ua.

За час, проведений на майданчику, Олексій Лень набрав 11 очок, зробив 2 підбирання та 1 передачу при показнику корисності +13. Також він реалізував 3 триочкові поспіль.

Відео кращих моментів матчу:

Перемога команди українського баскетболіста стала першою після триматчевої серії програшів. Відзначається також, що в цьому поєдинку "Атланта" реалізувала за першу чверть 10 триочкових і повторила рекорд клубу.