Бундесліга: Коноплянка зіграв за «Шальке» в програному матчі з «Баварією»

Український півзахисник відіграв усі 90 хвилин.

В матчі 21-го туру німецької футбольної Бундесліги команда Євгена Коноплянки – «Шальке» програла на чужому полі «Баварії» 1:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч проти «Баварії» український півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка розпочав в стартовому складі. Він відіграв за свою команду увесь поєдинок і результативним діями не відзначився.

«Баварія» відкрила рахунок на 12-й хвилині – у власні ворота забив захисник «Шальке» Брума. Гості відігралися на 25-й хвилині – класну контратаку завершив Кутучу. Але майже відразу Левандовскі знову вивів «Баварію» вперед.

В другому таймі Гнабрі збільшив перевагу господарів і рахунок 3:1 на користь «Баварії» зберігся до кінця поєдинку.

Цього сезону Коноплянка зіграв за «Шальке» 16 матчів в усіх турнірах, забив один м’яч і віддав 2 гольові передачі.

У «Шальке» залишилось 22 очки, команда посідає 13-е місце в Бундеслізі. «Баварія» йде другою, у мюнхенців на 5 очок менше за «Боруссію» з Дортмунда.

Нагадаємо, в грудні керівництво «Шальке» виставило Коноплянку на трансфер. Український півзахисник міг перейти в «Бешикташ», але турецький клуб відмовився платити йому зарплату у розмірі 4,5 млн євро за сезон.