Ла Ліга: «Реал» переміг в мадридському дербі

«Реал» піднявся на друге місце.

В центральному матчі 23-го туру футбольного чемпіонату Іспанії (Ла Ліги) «Реал» обіграв в мадридському дербі земляків з «Атлетико» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Чергове мадридське дербі грали на арені «Атлетико». Відкрили рахунок гості – відзначився Казимиро на 16-й хвилині. Через десять хвилин Грізманн відновив рівновагу. Але наприкінці першого тайму Рамос з пенальті знову вивів «Реал» вперед.

Після перерви Бейл збільшив перевагу «Реала». А після вилучення півзахисника «Атлетико» Томаса з переможцем матчу стало усе зрозуміло. 3:1 – перемога «Реала».

«Реал» набрав 45 очок і піднявся в турнірній таблиці Ла Ліги на друге місце. На першій позиції «Барселона», яка випереджає «Реал» на 5 очок і має матч в запасі. 10 лютого «Барса» грає в Більбао з «Атлетиком».