АПЛ: «Ман Сіті» обіграв «Арсенал» і повернувся на друге місце

Хет-трик в активі нападника «Ман Сіті» Серхіо Агуеро.

В центральному матчі 25-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Арсенал» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» вийшов вперед вже на 1-й хвилині. Відзначився Агуеро. Через 10 хвилин «Арсенал» відігрався – м’яч забив Косьєльни. Перед перервою господарі знову повели в рахунку після голу Агуеро.

На 61-й хвилині Агуеро оформив хет-трик в поєдинку. У підсумку, 3:1 – важлива перемога команди Хосепа Гвардіоли.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на матч.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 59 очок і повернув собі 2-е місце, обійшовши «Тоттенгем». Відстань до лідера АПЛ – «Ліверпуля» скоротилася до 2 очок. Втім, у «Ліверпуля» матч в запасі. 4 лютого «Червоні» їдуть в гості до «Вест Гема».