Футбол: Яремчук, Пластун і Безус із

Футбол: Яремчук, Пластун і Безус із "Гентом" пробилися до фіналу Кубка Бельгії

Футбольний клуб "Гент", за який виступають українські гравці Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук, пробився до фіналу Кубка Бельгії.

Півфінальний поєдинок "Остенде" – "Гент" закінчився з рахунком 3:4, а Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук вийшли на поле зі старту. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Перша гра, яку суперники проводили на полі "Гента", закнічилася внічию - 2:2. Саме з таким рахунком закінчився й основний час другої зустрічі, причому рятівний для команди українців м'яч на 90+1-й хвилині забив Роман Безус.

Два екстратайми також не виявили переможця, тож доля путівки до фіналу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, де удача посміхнулася "Генту" - 4:3. Вирішальний 11-метровий - знову ж таки на рахунку Романа Безуса.

Ігор Пластун був замінений на 38-й хвилині, а Роман Яремчук (жовта картка) та Роман Безус провели на полі весь ігровий час.

У фіналі, який відбудеться 1 травня в Брюсселі на стадіоні імені короля Бодуена, "Гент" зіграє з "Мехеленом".