Футбол: Яремчук, Пластун і Безус допомогли

Футбол: Яремчук, Пластун і Безус допомогли "Генту" перемогти "Кортрейк"

Бельгійський футбольний клуб "Гент", за який виступають українці Роман Яремчук, Ігор Пластун і Роман Безус, здобув важку виїзну перемогу в чемпіонаті країни.

У матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії "Гент" переміг "Кортрейк" з рахунком 2:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Форвард збірної України з футболу Роман Яремчук та захисник Ігор Пластун вийшли у стартовому складі команди. Яремчук відіграв 58 хвилин, а Пластун провів на полі весь поєдинок. Новачок "Гента" Роман Безус вийшов на заміну на 67-й хвилині.

Наразі "Гент" має в активі 37 очок і посідає 6 місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

У нинішньому сезоні Роман Яремчук провів у складі бельгійського клубу 29 матчів, в яких забив 9 м’ячів та зробив 2 результативні передачі. Його партнер по національній збірній Ігор Пластун - 22 матчі, в яких зробив 2 результативні передачі.