«МЮ» пройшов «Арсенал» в Кубку Англії, Сульшер здобув восьму перемогу поспіль

«Манчестер Юнайтед» ефектно вийшов до 1/8 фіналу Кубка Англії.

«Манчестер Юнайтед» на виїзді обіграв «Арсенал» 3:1 в поєдинку 4-го раунду Кубка Англії. Це вже 8-я поспіль перемога «МЮ» під керівництвом Уле Гуннара Сульшера. Про це повідомляє Укрінформ.

На 31-й хвилині матчу Алексіс Санчес вивів гостей вперед. Ще через дві хвилини Джессі Лінгард подвоїв перевагу «МЮ». «Арсенал» під кінець першого тайму зумів один гол відіграти. Відзначився П'єр-Емерік Обамеянг.

У другій половині матчу «Арсенал» намагався зрівняти рахунок, але на 83-й хвилині пропустив третій м’яч. Антоні Марсьяль встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «МЮ».

Новий головний тренер «МЮ» Уле Гуннар Сульшер стартував з восьми перемог поспіль. Це кращий результат в історії клубу. Найуспішніший тренер «МЮ» Алекс Фергюсон здобув свою восьму перемогу в дебюті лише в 19-му матчі.

«Манчестер Юнайтед» виграв вісім останніх матчів із загальним рахунком 22:5.