«Леганес» без Луніна і Кравця програв «Барселоні»

Українські футболісти просиділи увесь матч в запасі.

В 20-у турі іспанської Ла Ліги «Барселона» обіграла на своєму полі «Леганес» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Українські легіонери «Леганеса» - воротар Андрій Лунін та захисник Василь Кравець провели увесь матч проти «Барселони» на лаві запасних.

В першому таймі господарів вивів вперед Усман Дембеле. Після перерви «Леганес» рахунок зрівняв – відзначився Брейтвейт.

Знову вивів господарів вперед Луїс Суарес, який на 71-й хвилині матчу добив м'яч у ворота після сейва воротаря «Леганеса» Куельяра. Остаточний рахунок в матчі встановив Мессі – 3:1 перемога «Барселони»

«Барселона» зміцнила лідерство в Ла Лізі, заробивши 46 очок. Каталонці випереджають другу команду в турнірній таблиці – «Атлетико» на 5 очок. «Леганес» посідає 14-е місце, у команди Луніна і Кравця 22 очки.